Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy
Osobom Niepełnosprawnym

„Wszystko co robimy,
wpływa na życie innych.”

Nicolas Cage

I integracyjny spływ kajakowy

Jednym z najważniejszych kierunków działań stowarzyszenia Siedlisko jest "wkomponowywanie" naszych podopiecznych w społeczeństwo. Chcemy, żeby byli akceptowani, szanowani a przede wszystkim doceniani, ale nie przez pryzmat upośledzenia, tylko dlatego, że mogą wnieść w społeczeństwo wiele dobrego. Potwierdza to nie tylko przychylność wielu  samorządowców, przedsiębiorców i Was drodzy przyjaciele, którzy co roku darujecie nam 1%. Przede wszystkim potwierdza to coraz liczniejsza grupa Wolontariuszy, na których zawsze możemy liczyć.

Dziesiątego września 2011 roku 20 osobowa grupa przyjaciół naszej organizacji sprawiła, że nasi podopieczni doświadczyli wyjątkowych wrażeń  w trakcie spływu kajakiem po Małej Panwi. I tak przyszedł czas na podziękowania i prezentację ich wszystkich (kolejność przypadkowa).

Oto oni: Eliza Bujmiła, Roman Bem, Michalina Kakoszka, Karolina Bujmiła, Tomasz Weber, Norbert Koston, Krystian Wiemann, Robert Plank, Piotr Zderkiewicz, Ewa Bujmiła, Ryszard Woźniok, Błażej Pietrzela, Damian Grzybek, Michał Kakoszka, Piotr Drapich, Anna Bujmiła, Franciszek Klimas, Joanna Plank, Michał Szatanik, Bartosz Morcinek vel. Wandal:), Darek, Joanna Martyna. Pozdrawiamy Zarząd Siedliska, który też tam był!!